HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 2:6

Kolín získal body od mladšího dorostu

28.09.2015
Jana Poskerová
Ani v pátem kole se týmu mladšího dorostu nepodařilo vybojovat body. Se soupeřem z Kolína drželi domácí hráči krok až do 53.minuty, poté už kralovali jen hosté.
5.kolo, pondělí 28.9.2015, 13:00
HC Krkonoše
2:6
Kolín
Pluháček, Novotný, Březák, Lukeš, Lanta, Šebek, Řehák, Matloch, Muller, Mikysa, Zališ, Jirkovský, Bujárek, Červíček, Karlecová, Minařík, Bonaventura, Teuber, Mistr, Borovec
Kvasil, Liska, Pirkl, Dotter, Bárta, Zelený, Kalista, Doležal, Havránek, Rychtera, Junek, Laube, Naďo, Zugar, Horák, Vrabec, dvořák
Třetiny: 1:0, 0:2, 1:4  Branky a nahrávky: Řehák (Muller), Muller (Šbek) .
Ve sváteční odpoledne hostil tým mladšího dorostu na domácím ledě ve Vrchlabí tým SC Kolín. Hned v úvodu třetiny se domácí ujali vedení a vypadalo to, že se dnešní zápas bude vyvíjet tím správným směrem. Bohužel druhá třetina byla již o poznání horší, hosté dvakrát skórovali a domácí se nezmohli na odpověď. Přesto se jim podařilo ve 3.třetině vyrovnat a tento stav si udrželi až do 52:20. Potom však domácí začali polevovat, docházely jim síly a hostující tým tak vstřelil ještě čtyři další góly. Utkání tak skončilo nečekaným výsledkem 2:6 a ani v 5.kole si tým nepřipsal žádné body.