HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 3:4

Kolín si z ledu šesťáků odvezl těsnou výhru

07.01.2013
Bohužel v zápase úspěšnější soupeř a na šestku, která předtím jasně porazila Kobru, byl tento soupeř až moc tvrdým oříškem.
23.kolo, sobota 5.1.2013, 10:30
3:4
Kolín
Pluháček, Kozák, Junek, Šlaicher, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber,
Kvasil, Burda, Dobrkovský, Junek, Vrabec, Jelínek, Pokorný, Hasil, Zugar, Link, Siňor, Naďo, Hubschmann, Hampl, Pilný, Vynal
Třetiny: 1:1, 0:2, 2:1  Branky a nahrávky: Matloch, Rychlovský (Matloch, Junek)
První třetina byla vyrovnána jak střelecky, tak gólově. Z ledu jsme odcházeli za stavu 1:1. Ve druhé třetině jsme se nijak výrazně neprojevili, aktivnější byli kolínští hráči. Obdrželi jsme od nich dva góly. Ve třetí třetině jsme opět začali trochu bojovat, podařilo se nám i dvakrát proměnit, bohužel nám to ale na výhru nestačilo.