HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Písek 4:7

Juniorům nestačily ani čtyři goly

08.10.2012
Krkonošští junioři konečně prolomili střeleckou smůlu, když v zápase s Pískem skorovali čtyřikrát. Bohužel, body zase nejsou žádné, protože soupeř se trefil hned sedmkrát. Dvakrát se trefil Lukášek.
6.kolo, neděle 7.10.2012, 18:00
4:7
Písek
Abrahám, Veselý - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Jeřábek, Kadavý, Vencl, Kocián, Lukášek
Mazuch - Jirků, Suda, Novák, Volf, Hanus, Hřebíček, Paukner, Radosta, Korous, Šmejkal, Homolka, Vlček, Císař, Volf F. , Křivonoska, Schvamberger, Flegl, Klemš, Hanus Vl.
Třetiny: 2:4, 2:2, 0:1  Branky a nahrávky: Lukášek 2(Krsek), Vencl (Mišinec, Junek), Kadavý(Srnský, Kozák) - Korous, Vlček(Volf R.), Šmejkal(Korous), Jirků(Radosta), Vlček, Volf L.(Křivonoska), Volf L.(Křivonoska, Hanus Vl.)
V prvních třech minutách na chlapce padla krize a nechali si vstřelit čtyři góly, trenér upravil sestavu a začalo se dařit - skóre jsme snížili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině hosté využili chybu domácích a skóre upravili na 4:7.