HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Chrudim 4:3sn

Až osmá série nájezdů rozhodla o konečném vítězství Krkonoš nad Chrudimí.
4:3sn
Chrudim
Kořínek - Chleborád, Erban, Klust, Mikulík, Zákravský, Souček, Janata - Vacek, Kozák, Tatar , Langpaul, Krsek, Háze, Černota, Baudyš, Patzelt, Smékal, Kerekanič, Marks, Šeda
" Peřina, Cvrček –Kalous, Kostkan, Burkoň, Tichý, Machač, Pilař – Bohuněk, Polák O., Meier, Koreček, Haltuch, Tomášek, Štěpánek, Polák J., Kopečný
Třetiny: 0:1,2:1,1:1, 0:1  Branky:25. Vacek (Šeda), 33. Kerekanič (Chleborád), 58. Baudyš, 60. Šeda (SN) – 16. Polák O. (Meier), 38. Kopečný (Štěpánek), 55. Kopečný (Polák J., Štěpánek) Vyloučení: 6:11 (Klust, Haltuch - OK), Využití: 1:1,Počet střel: 15:31"
V pátečním 3. kole Ligy juniorů jsme na domácím ledě přivítali nováčka v juniorské lize - celek z Chrudimi. Odehrálo se bojovné utkání ve svižném tempu s množstvím vyloučených hráčů na obou stranách. Jednou z našich slabin je i nadále střelba na branku soupeře. Poměr střel v tomto utkání 15:31 hovoří za vše. Nicméně po dvou třetinách hráči odcházeli do kabin za stavu 2:2. V posledním dějství jsme mohli jít po prudké střele Smékala do vedení, ale po ukvapeném hvizdu rozhodčího gól uznám nebyl. Naopak v 55. minutě se po hrubé chybě v naší obraně vedení ujal soupeř a situace se zdála, co se týče zisku bodů, být kritická. Celou situaci zachraňoval v 58. minutě Dominik Baudyš, když se mu po samostatné akci podařilo stav utkání vyrovnat. O konečném výsledku zápasu a zisku dvou bodů pro náš celek musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Po sedmi neúspěšných sériích na obou stranách rozhodl v náš prospěch Vlasta Šeda.