HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Písek - HC Krkonoše 2:3

Juniorka veze výhru z Písku

15.10.2013
Nejstarší mládežnická kategorie se střela s celkem Písku. Krkonošští v zápase třikrát vedli a na poslední vstřelenou branku hostů už domácí odpovědět nedokázali.
7.kolo, pátek 11.10.2013,
Písek
2:3
Maruš, Sedlák - Jirků, Vejda, Švanda, Malovec, Band, Šmíd, Hanus, Šimandl, Novák, Zimmermann, Březina, Koupal, Paukner, Horažďovský, Vlk, Flegl
Čáp, Exner- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Chmelař
Třetiny: 1:1, 1:1, 01  Branky a nahrávky: Krsek(Srnský), Šimandl(Zimmermann, Novák), Chmelař(Vacek), Březina, Smékal(Chmelař, Marks).
První třetina byla velice vyrovnaná na obou stranách, ve 12. minutě přihrál Srnský mezi kruhy a Krsek vstřelil úvodní gól, tím se Krkonoše ujaly vedení, ale ne nadlouho. Šmidrkal o 20 sekund později stav vyrovnal na 1:1. Druhá třetina se odehrávala ve stejném duchu. Ve 23. minutě překonal Maruše Chmelař, když vystřelil od modré. Soupeř se však opět nevzdal a ve 29. minutě znovu vyrovnal. Ve třetí třetině bylo napětí na obou stranách. Ve 46. minutě byl vyloučen domácí hráč Šmíd, toho Krkonoše využili a vstřelily vítězný gól.