HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - HC Krkonoše 6:1

Juniorka v Hradci podlehla

22.09.2012
Vrchlabská juniorka sehrála první kolo soutěže v Hradci Králové, ale výsledek 6:1 není zrovna potěšitelným začátkem. Snad příští kolo přinese lepší bodový zisk.
1.kolo, pátek 21.9.2012, 18:00
HK Mountfield HK
6:1
Mahdal - Půlpán, Kováč, Štědrý, Konečný, Suk, Rejl, Červený, Hlavatý, Půlpán A., Šťastný, Kastner, Nedvídek,Procházka, Ropický, Brida, Pištora, Filip, Pravda
"Veselý, Abrahám - Junek L., Junek J., Martinec, Drahoňovský, Syrovátka, Kadavý, Mišinec, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Gabriel, Kozák, Vacek, Smékal, Tatar" ´"Veselý, Abrahám - Junek L., Junek J., Martinec, Draho
Třetiny: 1:0, 2:0, 3:1  Branky a nahrávky: Nedvídek(Konečný), Kastner(Nedvídek), Šťastný(Procházka), Procházka(Šťědrý, Brida), Vacek(Kozák, Smékal), Pravda(Ropický, Pištora), Kastner(Nedvídek, Půlpán).
Zápas v prvních dvou třetinách byl celkem vyrovnaný, gólman Michal Veselý bránil svůj tým do poslední chvíle,ale soupeř využil domácího prostředí a potvrdil své vítězství.