HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Písek 6:3

Juniorka slaví vítězství nad Pískem

17.01.2013
Tým IHC Písek přijel do Krkonoš. Chlapci vyrovnané utkání zlomili ve třetí třetině, kterou vyhráli 4:1 a slaví celkové vítězství 6:3.
24.kolo, neděle 13.1.2013, 18:00
6:3
Písek
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Srnský, Vacek, Smékal, Kocián, Vencl, Mišinec, Gabriel, Kadavý, Tatar, Havelka, Lukášek, Kozák
Havelka, Kafka - Jirků, Hanus, Hájek, Švanda, Banci, Suda, Sebras, Suchan, Novák, Vejla, Paukner, Volf, Šmejkal, Císař, Křivonoska, Michel, Flegl
Třetiny: 1:1, 1:1, 4:1  Branky a nahrávky: Novák (Suchan), Vencl(Kadavý), Volf(Jirků), Gabriel(Srnský, Krsek), Srnský(Krsek, Havelka), Lukášek(Kocián), Kocián(Vencl, Mišinec), Paukner(Banci), Vencl(Kadavý)
První třetina nezačala pro domácí moc šťastně. Již v 7. minutě vstřelil Novák branku a poslal svůj tým do vedení. O dvě minuty na to odpověděl v přesilové hře Vencl. Zápas byl velice vyrovnaný na obou stranách. Druhá třetina začala lépe pro domácí. Ve 30. minutě vystřelil Gabriel od modré čáry a umístil kotouč za záda gólmana Kafky. V této třetině bylo nesčetně mnoho šancí které se neproměnili a proto nás soupeř řádně potrestal. Zbývalo 5 sekund do konce třetiny, po chybě Kozáka se zmocnil kotouče Volf a nekompromisně potrestal naší chybu. Do třetí třetiny chlapci nastoupili s velkou bojovností a to se vyplatilo. Ve 42. minutě po velkém trápení skóroval Srnský a spustil lavinu. O šest minut později se připojil Lukášek a za dalších šest minut Kocián. Radost nám zkazil v 57. minutě Paukner a překonal našeho gólmana. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat do poslední chvíle a odvolali brankaře. Toho využil Vencl, poslal kotouč do prázdné branky a upravil výsledek na 6:3