HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Beroun 9:1

Juniorka si pohrála s Berounem

20.11.2013
Suverenní výsledek přineslo páteční utkání juniorky, která v zápase proti Berounu nezáváhala.
13.kolo, pátek 15.11.2013, 16:30
9:1
Beroun
Čáp,Abrahám- Havel, Kadavý, Junek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Urban, Marks, Augustín, Krsek
Sovák - Štrebl, Kučera, Finstr, Ottomanský, Petr, Kohout, Čelikovský, Vrba, Slavev, Vlach, Mareček, Krejčík, Malý, MÍka Š. , Míka M.
Třetiny: 3:0, 1:1, 5:0  Branky a nahrávky:Marks, Urban(Marks, Krsek), Vacek(Smékal, Tatar), Havel(Urban), Malý(Petr, Vrba), Krsek(Srbský, Urban), Junek, Janoušek(Junek), Vacek(Tatar, Srbský), Krsek(Urban)
Již ve 4. minutě Marks vstřelil první gól. Na druhý gól se čekalo až do 15 minuty, kdy vystřelil na vzdálenou tyč kotouč Urban. O minutu později Vacek zvýšil na 3:0.

Ve 30. minutě využil přesilovou hru Havel, vypálil od modré a vsítil čtvrtý gól Krkonoš. 37 minuta patřila Berounu, kdy Malý využil vyloučení domácích a zajistil jediný gól Berouna.

Ve 41. minutě Krsek vstřelil pátý gól Krkonoš. Ve 45 minutě Junek využil přesilovou hru Krkonoš a upravil výsledek na 6:1. O minutu později se hrála opět přesilová hra, Janoušek ji využil a upravil výsledek na 7:1. To však nebylo vše. Ve 48. minutě Vacek Berounu vsítil osmý gól. Poslední gól tohoto zápasu vsítil Krsek a upravil skóre na 9:1.