HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Poruba - HC Krkonoše 8:3

Juniorka prohrála s Porubou

20.02.2014
Páteční utkání proti Porubě nepřineslo do řad juniorů nadšení. Soupeř je přehrál a tomu odpovídá i výsledek.
11.kolo, pátek 14.2.2014,
Poruba
8:3
Šrámek - Pobuta, Baca, Puškár, Schwarz, Kaleta, Brnčál, Mišenko, Rataj, Kotas, Maček, Mihal, Ryška, Král, Havránek
Čáp, Abrahám - Kadavý, Krsek, Tatar, Smékal,Vencl, Kozák,Janoušek, Junek, Janata, Mikulík
Třetiny: 3:0, 3:1, 2:2  Branky a nahrávky: Mihal(Mišenko), Král(Baca), Brnčál(Mišenko, Král), Vencl(Tatar, Krsek), Maček(Rataj, Mihal), Král(Brnčál), Mišenko(Král), Král, Havránek(Schwarz, Ryška), Vencl(Kozák), Janoušek .
V první třetině se dokázal prosadit pouze tým Poruby a to v 10. minutě Mihal, 11. minutě Král, 18. minutě Brnčál. Druhou třetinu otevřel krkonošský střelec Vencl, ale Poruba odpověděla do 20ti sekund a svůj náskok si stále držela. O 2 minuty později zvýšil na 1:5 Král. Konec druhé třetiny uzavřel Mišenko a Poruba šla do kabin s velkým náskokem 1:6. Třetí třetinu otevřel Král a tím si vstřelil svůj hetrick. O 2. minuty později Havránek skóre upravil na 1:8. V 51. minutě opět Vencl snížil na 2:8. Janoušek po samostatné akci ještě přispěl a upravil výsledek na 3:8.