HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 1:7

Juniorka prohrála proti Hradci

24.02.2014
Jana Poskerová
Proti Hradci se hráči z Krkonoš nedokázali prosadit a podle toho také skončil výsledek zápasu.
14.kolo, neděle 23.2.2014, 13:00
HC Krkonoše
1:7
HK Mountfield HK
Čáp, Abrahám - Kadavý, Krsek, Tatar, Smékal, Dufek, Srnský, Vacek, Urban, Janata, Kerekanič
Bernart - Bezděk, Suk, Kulhánek, Skála, Novotný, Souček, Procházka, Nedvídek, Šeps, Kastner, Bartoň, Stoilskiy, Hlavatý, Jebavý
Třetiny: 0:3, 1:1, 0:3  Branky a nahrávky:Skála(Šeps, Kastner), Skála(Kastner), Jebavý(Nedvídek), Nedvídek(Procházka, Jebavý), Vacek, Kastner(Šeps, Bartoň), Procházuka(Kastner, Bezděk), Bartoň(Kastner, Šeps) .
V 8. minutě vstřelil Hradec svojí první branku, hned v 9. minutě fauloval Janata a bylo odpískáno trestné střílení, Nedvídek však Čápa nepřekonal. Radost nám překazil hned o 10 sekund později Skála a zvýšil na 0:2. Před koncem první třetiny se ještě prosadil Jebavý a upravil na 0:3.

Druhou třetinu otevřel Nedvídek a zvýšil na 0:4. O minutu později po samostatné akci snížil Vacek na 1:4. Třetí třetina už domácímu celku připadala nekonečná a tak Hradec mohl svoje skóre jen vylepšovat. Hned ve 42 minutě Kastner poslal za záda Čápa 5. gól. O 2 minuty později přispěl dalším gólem Procházka, v tomto okamžiku Čáp vystřídal za Abraháma. Toho překonal ve 47. minutě Bartoň a upravil na konečných 1:7.