HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 5:3

Juniorka porazila Kolín

15.10.2014
V pátečním domácím zápase si junioři svého rivala z Kolína pohlídali a připsali si body do tabulky.
7.kolo, pátek 10.10.2014, 20:00
5:3
Kolín
Kořínek - Erban, Klust, Zákravský, Souček, Janata, Chleborád, Junek, Kozák M. - Vacek, Háze, Krsek, Baudyš, Patzelt, Smékal, Kerekanič, Šeda, Janoušek, Stanev, Tatar, Černota
Jelínek D. – Skála, Hájek, Barták, Fiala, Serbus, Marvánek, Jiráň, Černý, Bašus, Šitzer, Kozák, Šafra, Jelínek A., Krumpholc, Hájek, Musil
Třetiny: 3:1,1:1,1:1  Branky a nahrávky:5. Smékal (chleborád), 6. Vacek (Kerekanič), 14. Patzelt, 30. Šeda, 60. Smékal (Janoušek), 3. Špitzer (Krumpholc), 36. Skála (Musil, Jiráň), 42. Kozák (Špitzer), Vyloučení: 7:5, Počet střel:32:24 .
V domácím zápase proti juniorce z Kolína jsme poprvé získali cenné 3 body do tabulky. Po slušně odehrané první třetině a bojovném výkonu v závěru zápasu, kdy se soupeř ještě snažil výsledek zápasu zvrátit, konečně slavíme vítězství.