HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Hodonín 3:2

Juniorka porazila Hodonín

09.12.2013
S druhým soupeřem z Moravy si junioři poradili a Hodonín tak odjel domů bez bodu.
2.kolo, neděle 8.12.2013, 16:00
3:2
Hodonín
Čáp, Abrahám - Havel, Kadavý, Souček, Marks, Krsek, Kerekanič, Srnský, Junek, Tatar, Smékal, Vacek
Luner - Kukliš, Polák, Frolek, Prčík, Křivánek, Tomi, Rauš, Vanek, Kučera, Janota, Sedlák, Šála, Černohous, Čavoj, Flora, Výmola
Třetiny: 1:2, 2:0,0:0  Branky a nahrávky: Tomi(Flora), Kučera(Janota), Marks, Vacek(Souček), Havel(Srnský, Marks)
První třetina nebyla pro domácí vůbec příznivá, hned ve 4. minutě byl vyloučen Marks za hákování. V 5. minutě Tomi využil přesilové hry a poslal Hodonín do vedení. V 15. minutě Janota přihrával před branku Kučerovi a ten zavěsil pod víko druhý gól Hodonína. 17. minuta patřila Krkonoším. Po faulu Poláka byl odpískán nájezd. Marks se své role zhostil s přehledem a snížil na 1:2. Druhou třetinu zahájil ve 22. minutě Vacek a stav srovnal na 2:2.Ve 23. minutě se úspěšně sehrála přesilová hra, kdy Havel sjel mezi kruhy, dostal přesnou přihrávku od Srnského a poslal svůj tým do vedení. Třetí třetina byla velice vyrovnaná, hosté zkoušeli i hru v šesti, ale chlapci si výhru nenechali ujít a tak nakonec zvítězili 3:2.