HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Havlíčkův Brod - HC Krkonoše 4:2

Havlíčkův Brod
4:2
HC Krkonoše
Abrahám, Pech - Junek, Krsek, Srnský, Janoušek, Vacek, Smékal, Kocián, Mišinec, Kadavý, Tatar, Kolek, Lukášek
Třetiny: 2:0, 1:1, 1:1  Branky a nahrávky:Hlávka - Novák, Pecen, Doležal, Křesťan, Kříž, Hošek, Zdražil, Chlubna, Kozlík, Kubát, Žemlička, Brebera, Hynek, Jelínek, Szilva
Gól padl ve 2 minutě kdy Hynek tečoval střelu od modré. Druhý gól ve 12 minutě dával opět Hynek a domácí se ujali vedení. Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat, Tatar ve 29 minutě snížil na 2:1. Bohužel ve 38 minutě upevnil vedení domácích Brebera. Do třetí třetiny lépe nastoupil domácí celek a ve 45 minutě Chlubna skóroval na 4:1. Výsledek na 4:2 upravil Kocián po dlouhé přihrávce Krska.