HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 2:6

Juniorka má další body

25.11.2013
Hráči juniorského celku si z pátečního zápasu ve Velkých Popovicích přivezli všechny body.
15.kolo, pátek 22.11.2013,
Popovice
2:6
Uhlík, Červ- Žáček, Prokopec,Čásenský, Krčma, Burian, Vilímek, Holada, Tumpach, Mrva, Honc, Bursík, Janáč, Vacek, Morava, Hynek
Čáp- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Junek, Janoušek
Třetiny: 1:2,1:3,0:1  Branky a nahrávky:Kozák(Junek), Kozák(Srnský), Vilímek, Vacek(Vilímek, Hynek), Janoušek(Kozák, Srnský), Srnský(Kadavý), Kozák(Havel, Smékal), Srnský .
První třetinu otevřel Kozák, v přesilové hře 6. minutě poslal Krkonoše do vedení. Kozák v 10. minutě náskok zvýšil na 0:2. O minutu později domácí snížili náskok zásluhou Vilímka na 1:2.

Druhá třetina 28. minuta - Popovice hráli přesilovou hru 5 na 3, Vacek po 20ti sekundách vyrovnal na 2:2. Ve 31. minutě dostal do vedení Krkonoše Janoušek. O minutu později se přidal Srnský a zvýšil na 2:4. Ve 40. minutě vstřelil svůj třetí gól v tomto zápase Kozák a upravil skóre na 2:5. 48. minutu zakončil Srnský a zvýšil skóre na 2:6.