HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Hodonín 5:3

Junioři na domácím ledě porazili soupeře z Hodonína.
5:3
Hodonín
Abrahám, Čáp - Kadavý, Krsek, Junek, Tatar, Smékal, Dufek, Srnský, Janoušek, Urban, Kerekanič
Luner, Zollpriester - Kukliš, Hložánek, Maršálek, Polesný, Frolek, Prčík, Duchoslav, Tomi, Rauš, Kučera, Janota, Šála, Černohous, Dufek
Třetiny:   Branky a nahrávky: Šála(Dufek), Tatar, Smékal(Tatar), Janoušek(Srnský), Urban(Srnský), Tomi(Frolek), Janota(Duchoslav, Kučera), Srnský(Dufek) .
Již v 6. minutě padl první gól. Po chybě domácích v obraném pásmu Šála využil situace, vystřelil mezi kruhy a vstřelil první branku. V 10. minutě využil Tatar chybu brankaře Lunera. Luner se snažil rychle rozehrát puk, to se mu však nepodařilo. Puk si vyklepl vedle betonu, v tom tam přispěchal Tatar, který puk posunul do branky. V 16. minutě mezi tyčku a beton vstřelil druhý gól Smékal. O minutu později se přidal Janoušek a zvýšil na 3:1. Ve druhé třetině musel Abrahám 19x zasahovat, ale Hodonínu se ho překonat nepodařilo. Třetí třetinu otevřel Urban a upravil výsledek na 4:1. Hodonín se jen tak lehce nevzdal, v 52. minutě Tomi snížil na 4:2. O minutu později se přidal Janota, který dostal Hodonín zpět do hry. Krušné chvíle prožívaly Krkonoše až do 58.minuty. Srnský dostal přihrávku přes střední pásmo a ten s přehledem zakončil do branky. Hodonín již nedokázal na tento gól odpovědět a tak Krkonoše zvítězily 5:3.