HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 2:1

Juniorka doma vítězná

28.10.2013
Až poslední třetina rozhodla o konečném výsledku pátečního utkání juniorů mezi HC Krkonoše a HC Kolín.
11.kolo, pátek 25.10.2013, 19:30
2:1
Kolín
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Vencl, Janoušek, Junek, Srnský
Hermann - Barták, Nastoupil, Skála, Šarfa, Chmelař, Serbus, Semirád, Kočí, Zumr, Marvánek, Spitzer, Šifra, Pipek, Pospíšil, Bašus, Jelínek, Fedurco, Kohoutek, Krumpholc
Třetiny: 0:0,0:0,2:1  Branky a nahrávky: Dufek(Krsek, Kozák), Srnský(Kozák, Vencl), Zumr(Semirád) .
V prvních dvou třetinách se domácí i hosté snažili vsítit nějaký gól, ale bez úspěchu. Dalo by se říct, že Kolín měl více ze hry než domácí. Třetí třetina vypadala stejně až do 52 minuty. Dufek vypálil pořádnou ránu od modré a vsítil první gól pro Krkonoše. O 5 minut později Srnský překonal Hermanna a tím zvýšil náskok na 2:0. To však Kolín nenechalo lhostejný. V té samé minutě sehrál Kolín hru bez gólmana a to se ukázalo jako dobrý tah. Zumr dostal svůj tým opět do hry když překonal Abraháma. Poslední dvě minuty to byl velký souboj, ale Krkonoše si domácí výhru vzít nedaly.