HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Popovice 3:5

Juniorka bohužel s Popovicemi neuhrála ani bod

27.11.2012
Další kolo kluci odehráli na vlastním ledě. Po vyrovnaném utkání se ale mohli radovat hosté z Velkých Popovic.
16.kolo, pátek 23.11.2012, 18:00
3:5
Popovice
Krejčí, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Tatar, Kadavý, Gabriel, Havelka, Vencl
Uhlík - Janák, Bursík, Farbula, mrva, Rejna, Hynek, Vilímek, Vacek, Jeništa, Bícha, Vencovský, Zach, Rod, Babický, Danda, Burian
Třetiny: 0:2, 2:0, 1:3  Branky a nahrávky: Hynek(Bícha), Bícha(Hynek), Kozák(Lukášek, Gabriel), Vacek(Havelka), Bícha, Danda(Bícha, Hynek), Janoušek(Srnský, Krsek), Vencovský
První třetina začala dost dramaticky, po úniku Mikuláše Bíchy byl nucen faulovat Lukášek - rozhodčí odpískal nájezd. Po skvělém výkonu gólmana Jakuba Krejčího se nepodařilo nájezd proměnit.V jedenácté minutě domácí tým hrál přesilovou hru a přesto kapitán hostů - Hynek vystřelil od modré a dal první gól. Historie se opakovala i při druhém gólu hostů, opět jsme hráli přesilovou hru a přesto se z ní radovali hosté, když ve dvacáté minutě Bícha vstřelil druhý gól. Do druhé třetiny jsme vstoupili nabuzeni a to se vyplatilo ve třicáté minutě vstřelil první branku domácích Kozák a za dvě minuty se připojil Vacek a bylo srovnáno. Třetí třetinu jsme začali od začátku, ale během prvních třech minut nám hosté vstřelili dvě branky. Dlouho trvalo než se nám podařilo vstřelit branku, ale v 56. minutě se to podařilo Janouškovi. V posledních dvou minutách trenér odvolal gólmana a bohužel toho hosté využili a dali gól do prázdné brány.