HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Strakonice - HC Krkonoše 2:3

Strakonice
2:3
Havelec - Štrobl, Schovánek, Řezník, Křenek, Rajtmajer, Fedor, Kordík, Gross, Bazgier, Ruda, Vavřík, Srb, Papež
Čáp, Abrahám- Havel, Dufek, Souček, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Janoušek, Junek, Srnský, Urban
Třetiny: 0:1,1:0,1:2  Branky a nahrávky: Srnský(Krsek, Janoušek), Schovánek, Krsek(Srnský), Smékal(Marks, Krsek), Srb(Ruda) .
První gól padl ve 12. minutě, kdy Srnský dostal přihrávku spozabranky a bekhendem vsítil gól. Na druhý gól jsme museli čekat až do druhé třetiny. Schovánek využil přesilovou hru a srovnal skóre na 1:1. Do třetí třetiny chlapci nastoupili zodpovědněji a hned ve 43. minutě dostal přihrávku mezi kruhy Krsek a vstřelil druhý gól pro Krkonoše. O dvě minuty později Smékal potvrdil vedení Krkonoš na 3:1. V 59. minutě Srb využil přesilovou hru a snížil na 2:3. Poté odvolali gólmana a zkoušeli stav vyrovnat, ale bez úspěchu.