HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Strakonice - HC Krkonoše 3:2sn

Junioři vybojovali ve Strakonicích bod

03.12.2012
Zápas skončil po šedesáti minutách 2:2, a tak se jely nájezdy. Bohužel v těch byli šťastnější domácí, kteří vybojovali bonusový bod. I tak se ale krkonošská juniorka vrací domů s bodem.
18.kolo, neděle 2.12.2012, 18:00
Strakonice
3:2sn
Havelec, Řeřábek - Andrle, Křenek, Hrubý, Fedor, Hřebíček, Gross, Rajtmajer, Mála, Vavřík, Srb, Kučerka, Topinka, Kordík
Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Havelka, Vencl, Mišinec, Kadavý, Tatar
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 - 3:2  Branky a nahrávky: Křenek(Topinka, Kučerka), Vencl(Kocián, Lukášek), Kocián(Kozák), Hřebíček(Hrubý) SN: Hrubý, Hřebíček
Byl před námi dost důležitý zápas, protože jsme se dělili se soupeřem o stejnou příčku v tabulce, ale první třetinu jsme se úžasně přizpůsobili hře soupeře a naše nemohoucnost způsobila v 8. minutě gól Tomáše Křenka. Do poslední chvíle první třetiny jsme se nezmohli ani na slušnou šanci. Po velké domluvě v kabině mezi třetinami nastoupil úplně jiný tým a po skvělé přihrávce kapitána Kociána mohl Lukáš Vencl umístit gól do prázdné banky. Do konce třetiny jsme nějaké šance ještě měli, ale bohužel jsme je neproměnili. Ve třetí třetině jsme se přetahovali se soupeřem o puk, ale skvělé zákroky obou brankařů nedovolovalo puku proniknout za jejich záda. Až ve 47. minutě se podařilo opět našemu kapitánovi vstřelit gól a tím jsme se ujali vedení. Soupeř dlouho vyčkával a v 59. minutě si vzal oddechový čas. Minutu do konce soupeř hrál bez gólmana což se jim vyplatilo. Rozehráli jsme a kotouče se zmocnil Hřebíček. Ten nezaváhal, napřáhl od modré a vstřelil vyrovnávací branku. Tím skončil zápas vyrovnaně a rozhodovaly nájezdy. Jako první jel Hrubý a svojí šanci využil, druhý Janoušek a bohužel neproměnil, po výborném zákroku Abraháma Topinka neuspěl a tím nám vykřesal jiskřičku naděje, ale bohužel náš druhý nájezd neproměnil Kocián, více štěstí měl Hřebíček a tím zápas rozhodl v náš neprospěch.