HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Žďár nad Sázavou 5:3

Junioři v předposledním kole zdolali Žďár nad Sázavou

03.03.2013
Do Krkonoš zavítal celek Žďáru nad Sázavou. Domácí zvítězili podruhé z posledních tří zápasů, a to celkově 5:3.
35.kolo, neděle 3.3.2013, 13:00
5:3
Žďár nad Sázavou
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Mišinec, Kozák, Vacek, Smékal, Kocián, Tatar, Kadavý, Havelka, Junek J., Martinec, Syrovátka
Krásný - Štěrba, Čejka, Bednář, Mach, Staněk, Hron, Škorpík, Vítek, Jan, Peška
Třetiny: 2:0, 0:2, 3:1  Branky a nahrávky: Janoušek(Krsek), Kocián(Martinec), Škorpík(Štěrba), Hron(Bednář), Štěrba(Staněk, Škorpík), Kozák(Syrovátka, Junek J.), Kocián(Junek J., Syrovátka), Syrovátka(Junek J.).
První tetina patřila domácím, ve 4. a 11. minutě vstřelili gól Janoušek, Kocián. Druhá třetina se otočila neprospěch domácích, ve 23. minutě Škorpík snížil na 2:1. Ve 35. minutě srovnal Hron. Třetí třetinu otevřel Štěrba a poslal svůj tým do vedení. Ve 47. minutě Kozák pálil od modré a stav srovnal na 3:3. Vedení se domácí ujali až v 54 minutě zásluhou Kociána. V 57. minutě upevnil stav Syrovátka na 5:3.