HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Havlíčkův Brod - HC Krkonoše 3:2sn

Junioři v Brodě podlehli až na nájezdy

23.10.2013
Jana Poskerová
O bodech v útkání proti Havlíčkovu Brodu rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí.
9.kolo, pátek 18.10.2013,
Havlíčkův Brod
3:2sn
HC Krkonoše
Novák - Pecen, Motl, Kříž, Hlídek, Ludvík, Brebera, Jelínek, Krajhanzl, Skotar, Kittler, Hynek, Vala
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Vencl, Janoušek
Třetiny: 0:0,0:2,2:0,1:0  Branky a nahrávky: Marks(Janoušek, Krsek), Smékal(Kozák, Krsek), Ludvík(Vala, Krajhanzl), Hlídek, SN:Brebera
První třetina byla vyrovnaná a proto nepadl žádný gól. Druhou třetinu otevřel ve 23. minutě Marks . Ve třetí třetině Smékal se štěstím o tyčku vstřelil druhý gól Krkonoš. To se asi nelíbilo rozhodčím a od 42 minuty chlapci hráli až do 57 minuty ve čtyřech (rozhodčí během této doby vyloučil 5 hráčů Krkonoš - domácí ani jeden). Domácí šance využili a skóre srovnali, proto došlo na samostatné nájezdy kde domácí byli úspěšnější. SN: Kozák 0, Janoušek 0 - Hynek 1, Brebera 1.