HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Přerov 6:4

Junioři ukončili sezonu výhrou

17.03.2014
Zápasem proti Přerovu na domácím hřišti a hlavně výhrou ukončili junioři HC Krkonoše svoji úspěšnou sezónu.
20.kolo, neděle 16.3.2014, 13:00
6:4
Přerov
Čáp, Abrahám- Kadavý, Krsek, Dufek, Srnský, Urban, Tatar, Kerekanič, Exner, Patzelt, Mikulík, Tatar J.
Loučka - Adámek, Duda, Šťastný, Kundrátek, Metelka, Kubal, Řezáč, Siegel, Čelko, Běhal, Němec, Pecha, Muller, Tomaník
Třetiny: 0:1, 4:2, 1:1  Branky a nahrávky: Muller(Metelka, Tomaník), Krsek(Srnský), Krsek(Tatar, Urban), Srnský(Krsek, Urban), Tomaník(Muller), Němec(Čelko), Tatar, Řezáč, Srnský(Tatar, Kadavý), Srnský(Dufek) .
Ve 14. minutě Muller vsítil první gól a tím se Přerov ujal vedení. Druhá třetina se povedla spíše domácímu celku. Ve 23 minutě Krsek srovnal na 1:1.Ve 30.minutě v přesilové hře Krsek vstřelil druhý gól a dostal Krkonoše do vedení 2:1. Srnský zvýšil na 3:1 ve 33. minutě. Ve 34. minutě Tomaník snížil na 3:2. O 2 minuty později skóre vyrovnal Němec a zápas zdramatizoval. Ve 39. minutě Krkonoše sehrály přesilovou hru, kterou využily. Tatar po 2 sekundách zavěsil čtvrtý gól Krkonoš.

Ve třetí třetině využil přesilovou hru soupeř, ve 43. minutě Řezáč vyrovnal na 4:4. Posledních 17 minut bylo velice dramatických. V 52. minutě Srnský vstřelil důležitý pátý gól a Krkonoše se dostaly do vedení 5:4. Přerov se nechtěl jen tak vzdát vítězství a odvolal v 59.minutě brankaře. Krkonoše se bránily co to šlo, soupeř měl několik šancí na vyrovnání, ale naštěstí kotouč před brankou zachytil Dufek, puk přihrál na Srnského a ten střílel šestý gól do prázdné branky.