HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jindr. Hradec 4:5sn

Junioři ukončili první kolo soutěže

27.11.2014
Jana Poskerová
První část soutěže za sebou mají junioři HC Krkonoše, kteří v posledním zápase s Jindřichovým Hradcem prohráli až na nájezdy. Junioři odehráli 18. zápasů, z toho pouze tři skončily výhrou. V tabulce Ligy juniorů střed skončili tak na 10. místě a čekají je další zápasy o udržení v soutěži.
18.kolo, neděle 23.11.2014, 13:00
HC Krkonoše
4:5sn
Jindr. Hradec
Kořínek, Kadavý, Erban, Junek, Kozák, Klust, Zákravský, Souček, Janata, Kerekanič, Marks, Stanev, Smékal, Tatar, Vacek, Baudyš, Langpaul, Háze, Janoušek, Chleborád, Mikulík
Pogl, Jón, Šanda, Kohůt, Kadlec, Janeček, Zettl, Koňařík, Košťál, Michal, Picka, Kundrát, Šesták, Motr, Bauer, Kubeš, Přibyl
Třetiny: 1:2,2:1,1:1  Branky a nahrávky: 9.Marks,(Kerekanič), 34.Smékal(Janoušek), 39.Janoušek(Janata,Kozák), 47.Kozák(Marks) - 17.Šesták(Motr Kudrna), 20.Kudrna(Kadlec), 39.Kudrna, 58.Kohút(Košťál), 60.Košťál .
Začátek utkání byl v naší režii, škoda, že se nám nedařilo proměnit šance, které jsme si vytvořili, a soupeř z minima vytěžil maximum. Druhou třetinu se nám podařilo srovnat i přesto že soupeř měl více šancí. Ve třetí třetině jsme bohužel neudrželi vedení, máme velké mezery v obranné činnosti, budeme muset na tom zapracovat. Trestné střílení je hop nebo trop. I přesto musím klukům poděkovat za nasazení a bojovnost. Příště určitě vyhrajeme.