HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 1:3

Junioři si zápas s Havlíčkovým Brodem prohráli až ve třetí třetině

09.01.2013
Do Krkonoš přijel celek Havlíčkova Broda. Po dvě třetiny vyrovnané utkání, se zlomilo až v poslední dvacetiminutovce a hosté si odvezli domů všechny bodu za výhru 3:1.
22.kolo, neděle 6.1.2013, 18:00
1:3
Havlíčkův Brod
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Kozák, Vacek, Kocián, Havelka, Vencl, Mišinec, Kadavý, Tatar, Gabriel, Kolek
Hlávka - Kříž, Hošek, Doležal, Vála, Szilva, Zdražil, Chlubna, Žemlička, Brebera, Jelínek, Hynek, Kubát
Třetiny: 0:0, 1:1, 0:3  Branky a nahrávky: Brebera (Szilva, Kubát), Janoušek (Srnský), Zdražil (Žemlička, Chlubna), Zdražil (Žemlička)
V první třetině nám soupeř trochu pomotal hlavu svým rychlým nástupem na led, ale nezalekli jsme se a vydrželi. Druhá třetina dvacátá devátá minuta otevřel skóre hráč hostí Brebera. O půl minuty později odpověděl Janoušek díky svému důrazu v brankovišti. Do třetí třetiny jsme šli v dobré náladě, kterou se nám ve čtyřicáté šesté minutě snažil zkazit rozhodčí. Po faulu Mišince odpískal nájezd,ale skvělý zákrok Veselého zabránil Chlubnovi dovést svůj tým do vedení. Zato v padesáté třetí a padesáté deváté minutě nám sebral optimismus Zdražil a vstřelil dva rychlé góly. Bohužel se nám již odpovědět nepodařilo.