HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 2:1sn

Junioři si připsali pátou výhru z osmi zápasů!

15.10.2013
Krkonoše dokázaly vyrovnat v zápase s Třebíčem až ve třetí třetině, ale díky povedenému nájezdu Srnského si připsaly dva body za výhru po nájezdech.
8.kolo, neděle 13.10.2013, 17:00
2:1sn
Třebíč
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Vencl
Máj, Čáp - Roupec, Tůma, Brussmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Tvarůžek, Štěpánek, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek
Třetiny: 0.0, 0.1, 1.0  Branky a nahrávky: Juráň(Tůma), Marks(Smékal, Dufek) Rozhodující samostatný nájezd: Srnský.

V první třetině nepadl žádný gól i přes vyložené šance domácího celku. Ve druhé třetině ve 26. minutě vsítil Juráň banku za záda domácího gólmana Abraháma. Krkonoše musely počkat na vyrovnávací gól až do třetí třetiny, kdy v 53. minutě Marks vyjel zpoza branky a překonal Máje. Do konce zápasu již žádná branka nepadla, a tak utkání došlo na nájezdy.

Do domácí branky se postavil Abrahám, do té hostující Máj. Domácí - Vencl 0, Marks 0, Smékal 0, Hosté - Juráň0, Roupec 0, Vlašín 0. Po trojici nájezdů nebyl úspěšný ani jeden tým, a tak následovala další série, kdy začínal Srnský a s přehledem šanci proměnil. Hosté vyslali opět Juráňě a ten opět neuspěl, a tak Krkonoše zvítězily 2:1 na samostatné nájezdy.