HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 5:1

Junioři prohráli s Horáckou Slávií

17.01.2013
V Třebíči odehráli další kolo kluci z juniorky. V utkání se jim podařilo vstřelit jednu branku a prohráli tak 5:1.
23.kolo, pátek 11.1.2013, 18:00
Třebíč
5:1
Abrahám, Pech - Junek, Krsek, Srnský, Vacek, Smékal, Kocián, Lukášek, Mišinec,Kolek, Kadavý, Tatar
Máj, Čáp - Pavlas, Roupec, Vondráček, Ščerban, Paták,Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Pálka, Mašek
Třetiny: 1:0, 2:1, 2:0  Branky a nahrávky: Paták(Pelikán), Marek, Lukášek, Paták(Vlašín, Donutil), Vondráček(Pavlas, Marek), Vondráček(Marek)
Ve 13. minutě otevřel skóre domácí hráč Paták, to zůstalo nezměněno až do 37. minuty, kdy projel mezi obránci Marek a vstřelil druhý gól domácích. O minutu později Lukášek snížil dvoubrankové vedení domácích, ale neuplynulo ani 10. sekund a domácí Paták opět pojistil dvoubrankové vedení. Do třetí třetiny se šlo s úmyslem skóre vyrovnat, ale bohužel rozhodčí nám nebyl nakloněn a odpískal několik faulů. To se stalo osudným a domácí využil přesilové hry a dvakrát za sebou skóroval.