HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 1:2

Junioři prohráli i s Kolínem

23.09.2012
Po debaklu 1:6 od Hradce Králové junioři doma přivítali mužstvo TJ SC Kolín. Na úvodní branku soupeře ještě stihli rychle zareagovat, bohužel, ale po bezgólové druhé třetině v té třetí ještě jednou inkasovali a kolínští si vezou domu tři body.
2.kolo, neděle 23.9.2012, 18:00
1:2
Kolín
Veselý, Abrahám - Junek L., Junek J., Martinec, Drahoňovský, Syrovátka, Kadavý, Mišinec, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Kozák, Vacek, Smékal, Tatar
Moravec - Svoboda, Fiala, Špringl, Chaloupka, Skála, Tvrdík, Zumr, Spitzer, Kadlec, Chmelař, Pospíšil, Klazar, Jelínek, Hubáček, Nedbal
Třetiny: 1:1, 0:0, 0:1  Branky a nahrávky: Drahoňovský (Martinec) - Chmelař (Pospíšil), Zumr (Fiala).
V první třetině jsme obdrželi v jedenácté minutě první gól, ale na ten jsme do minuty dokázali odpovědět. Druhá třetina byla hodně vyrovnaná, a proto skončila nerozhodně. V té třetí jsme začali faulovat a to stálo mužsto mnoho sil. Ke konci zápasu se nám to ale vymstilo a po útočném faulu jsme byli vyloučeni. Hned po čtyřiceti sekundách přesilovky jsme inkasovali gol a už se nám na něj bohužel nepodařilo odpovědět.