HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Mělník 9:5

Junioři porazili Mělník

03.03.2013
Hráči HC Krkonoše se utkali s Mělníkem. O utkání rozhodla hlavně třetí perioda, ve které dali domácí čtyři góly a celkově zvítězili 9:5
30.kolo, čtvrtek 28.2.2013, 18:30
9:5
Mělník
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Martinec, Tatar, Gabriel, Kadavý, Kolek, Havelka, Syrovátka
Roušar - Makovský, Smejkal, Heran, Nikolov, Vasilev, Krejsa, Nenadál, René, Hruška
Třetiny: 1:1, 4:3, 4:1  Branky a nahrávky: Nenadál(Krejsa, Kratochvíl), Tatar(Smékal), Srnský(Krsek), Kozák(Vencl), Kratochvíl, Smékal(Tatar, Vacek), Nenedál(Kratochvíl, Krejsa), Syrovátka(Vencl), Nikolov(Smejkal), Vencl(Srnský), Syrovátka(Junek, Lukášek), Janoušek, Kozák(Janoušek), Nikolov(Nenadál).
Sehrál se odložený zápas a měl pro domácí pozitivní skóre. První třetinu otevřel Nenadál ve 12. minutě, o minutu později srovnal Tatar. Druhá třetina byla také vyrovnaná 4:3. Až třetí třetina rozhodla a domácí přestříleli Mělník 4:1.