HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Mělník - HC Krkonoše 3:9

Junioři opět vítězní

30.01.2013
Juniorka posbírala body také v nedělním zápase v Mělníku. Pokud potvrdí svou formu, obhájí si své místo v soutěži.
21.kolo, neděle 27.1.2013, 18:00
Mělník
3:9
"Skřepský, Roušar - Makovský, Kotek, Tulach, Havel, Šrámek, Heran, Krejsa, Bukolský, Kratochvíl, Priatka, Nikolov, Smejkal, Šubrt, Novotný, Pánek"
"Veselý, Abrahám - Junek, Havelka, Lukášek, Kadavý, Mišinec, Kozák, Krsek, Janoušek, Srnský, Gabriel, Vacek, Smékal, Tatar, Kocián, Vencl"
Třetiny: 1:3,2:2,0:4  Branky a nahrávky:Janoušek, Havel(Šubrt, Krejsa), Vencl(Kocián, Kozák), Vencl(Kozák), Kratochvíl(Krejsa, Novotný), Šrámek(Šubrt), Smékal(Vacek, Mišinec), Lukášek(Kozák), Janoušek(Srnský), Vacek(Havelka, Smékal), Kocián(Vencl, Kozák), Krsek(Srnský) .
Již v 5. minutě vstřelil gól Janoušek. Radost dlouho netrvala, po faulu Mišince soupeř využil přesilovou hru a skóre vyrovnal. O dvě minuty později fauloval Novotný a Vencl poslal svůj tým do vedení. V 18. minutě Vencl zavěsil a dal si druhý gól. Ve 23. minutě domácí Kratochvíl využil přesilovou hru a náš náskok snížil. Nekázeň chlapců způsobila o 6 minut později další přesilovou hru domácích a Šrámek vyrovnal na 3:3. Ve 30. minutě vykřesal naději Smékal a o minutu později se připojil Lukášek. Ve třetí třetině jsme soupeři nedali žádnou šanci a od 47. minuty chlapci předvedli střeleckou kanonádu. Rozpoutal ji Janoušek, o 30 sekund později Vacek, za další 4 minuty Kocián a o minutu později završil Krsek.