HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 7:5

Junioři na svém ledě porazili Třebíč

26.02.2013
Junioři týmu HC Krkonoše sehráli další kolo. Tentokrát na krkonošský led přijela Třebíč. O osudu utkání rozhodla třetí část, kterou vyhráli domácí 4:1.
32.kolo, pátek 22.2.2013, 19:00
7:5
Třebíč
Veselý, Abrhám - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havelka, Janoušek, Kadavý, Kocián, Kolek, Vencl, Gabriel
Čáp - Pavlas, Roupec, Vondráček, Ščerban, Paták, Juráň, Vlašín, Hort, Marek, Tvarůžek, Horký, Salák, Pálka, Mašek
Třetiny: 1:2, 2:2, 4:1  Branky a nahrávky: Havelka(Krsek, Srnský), Paták(Horký, Vlašín), Vondráček(Salák), Horký(Vlašín, Hort), Vencl(Kozák), Marek(Hort),Gabriel(Kolek, Kozák), Kocián(Kozák), Janoušek(Krsek, Srnský), Srnský(Kadavý, Janoušek), Vondráček(Salák), Gabriel.
Již v 5 minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Havelky. O 2 minuty později srovnal Paták. V 8 minutě dostal do vedení hostující tým Vondráček. Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat, ale to se nedařilo a ve 32 minutě upevnil vedení Horký. Díky přesilové hře domácích Vencl snížil nepříznivé skóre na 3:2. Na to zareagovali hosté a o 2 minuty později vstřelil gól Marek na 4:2. Před koncem třetiny Gabriel dal hostům gól do šatny a tak snížil nepříznivý stav na 4:3. Do třetí třetiny se chlapci vřítili jak hurikán. Ve 45 minutě Kocián srovnal stav a o 30 sekund později Janoušek poslal domácí do vedení. Ve 48 minutě Srnský začal upevňovat skóre v prospěch domácích a zvýšil na 6:4. 58 minuta patřila hostům, Vondráček snížil na 6:5 . Zbývalo ještě dost času, aby soupeř mohl vyrovnat a snažili se hrát bez gólmana, toho využil Gabriel a upravil výsledek na příznivých 7:5.