HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 2:4

Junioři dvakrát po sobě vyhrát nedokázali

30.10.2012
Chlapci hostili Hradec Králové. Po prvních dvou třetinách vedli, na poslední část zápasu, ale nezbyly síly, a tak se soupeř může těšit z výhry.
10.kolo, pátek 26.10.2012, 18:00
2:4
HK Mountfield HK
Veselý, Abrahám - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Tatar, Janoušek, Kadavý, Lukášek, Vencl, Kocián
Mahdal, Jeřábek - Rejl, Kubín, Kováč, Červený, Štědrý, Suk, Hlavatý, Filip, Pulpán A., Procházka, Šťastný, Brida, Kastner, Pulpán T., Souček, Nedvídek, Pištora, Pravda, Kulhánek, Ropický
Třetiny: 1:1, 1:0, 0:3  Branky a nahrávky: Lukášek (Kocián), Šťastný (Brida, Procházka), Krsek(Junek), Pulpán T.(Nedvídek, Štědrý, Kastner (Nedvídek), Červený (Brida, Filip)
Chlapci sehráli velmi kvalitní zápas s tabulkově prvním soupeřem. První dvě třetiny byly vyrovnané, ale na třetí třetinu nezbylo sil.