HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havířov 2:1

Body ze zápasu s Havířovem zůstaly doma.
2:1
Havířov
Čáp - Kadavý, Souček, Kozák, Krsek, Srnský, Tatar, Smékal, Vacek, Dufek, Urban
Gabler, Šimeček- Šmíd, Potočný, Patrman, Přibík, Vyčesaný, Cháňa, Gawlas, Weisser, Suchý, Lenomar, Caruk, Diviš, Synek, Taras, Staš
Třetiny: 0:0, 0:1, 2:0  Branky a nahrávky: Weisser(Vyčesaný), Srnský(Urban, Kadavý), Srnský(Urban, Kozák)
Ve 3. minutě domácí sehráli přesilovou hru 5 na 3, kterou bohužel nevyužili. O minutu později měli znovu přesilovou hru, kterou opět domácí tým nevyužil. V 9. minutě fauloval Vacek, ale soupeř také přesilovou hru nevyužil. Šance měli oba týmy, ale žádná nebyla využita a tak první třetina skončila nerozhodně.

Ve druhé třetině se poprvé prosadil Weisser a poslal Havířov do vedení. Krkonoše se snažily výsledek obrátit, ale bohužel se to nevedlo. Ve 38. minutě fauloval Dufek, rozhodčí odpískal nájezd, ale skvělý zákrok Čápa nedovolil zvýšit náskok Havířova. Do třetí třetiny moc sil nezbývalo, ale domácí borci svojí šanci nevzdávali. Soupeř dvakrát nastřelil tyčku, ale Čápa se jim nepodařilo překonat. V 54. minutě přihrál Urban na Srnského, který nás dlouho napínal než vystřelil, ale nakonec vystřelil pod víko a Gabler neměl šanci puk zachytit. O dvě minuty později se dostaly Krkonoše do přečíslení tři na dva. Kozák poslal puk mezi hráči na Urbana, který posunul na Srnského a ten mohl zavěsit druhý a vítězný gól.