HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Písek 6:3

Také nedělní zápas přinesl juniorům plné tři body do tabulky.
6:3
Písek
Abrahám,Čáp- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Urban, Junek, Janoušek
Havelka, Sedlák - Jirků, Švanda, Banci, Šimandl, Březina, Koupal, Heřmanek, Šesták, Flegl, Kajtman, Volf, Horak
Třetiny: 3:1,2:1,1:1  Branky a nahrávky:Vacek(Urban), Kozák(Smékal), Šesták(Šimandl, Kajtman), Kozák(Janoušek), Srbský(Kozák, Havel), Šesták(Březina), Souček(Urban, Vacek), Březina(Heřmanek), Smékal(Kozák) .
První gól padl ve 14. minutě zásluhou Vacka, o 30 sekund později zvýšil skóre na 2:0 Kozák. V 15. minutě byl vyloučen Marks, toho soupeř využil a snížil na 2:1. 17. minuta patřila opět domácím, Kozák protlačil mezi betonem a tyčkou třetí gól. Ve 32. minutě jel sám na branku Srnský a s přehledem zavěsil čtvrtý gól Krkonoš. Ve 33. minutě snížil Šesták na 4:2. Poslední minutu druhé třetiny zakončil Souček, vystřelil od modré a zvýšil na 5:2. Ve 44. minutě Březina v oslabení využil chybu domácích a snížil na 5:3. V 58. minutě Písek odvolal gólmana, toho si všiml Smékal a poslal kotouč přes celé hřiště a vsítil šestý gól Krkonoš.