HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Beroun - HC Krkonoše 3:5

Junioři díky povedené třetí třetině porazili Beroun

01.10.2013
Druhou výhru za sebou si připsala krkonošská juniorka, která ve svém čtvrtém zápase porazila Beroun 5:3 na jeho ledě.
4.kolo, neděle 29.9.2013,
Beroun
3:5
Sovák - Finstr, Ottomanský, Petr, Pondělík, Kohout, Čelikovský, Vrba, Bareš, Slavec, Mika, Pour
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Junek, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín, Krsek
Třetiny: 0:1, 3:2, 0:2  Branky a nahrávky: Krsek (Marks), Pour, Čelikovský (Pondělík), Petr (Pour), Dufek (Vencl), Dufek, Smékal (Kozák, Krsek), Janoušek.
V první třetině padl pouze jeden gól. Marks vystřelil na branku, Krsek jeho střelu tečoval a vstřelil úvodní gól. Začátek Druhé třetiny se vydařil domácím a během 7 minut nám vstřelili 3 góly. Chlapci se stále snažili dát nějaký ten gól, ale nedařilo se. Po několika neúspěšných nájezdech na branku se podařilo ve 32. minutě Dufkovi vypálit od modré a vsítit druhý gól Krkonoš. O minutu později Dufek vzal puk ve středním pásmu, projel až k domácímu gólmanovi a vsítil vyrovnávací gól. Radost a chuť se zvýšila. Do třetí třetiny nastoupili oba týmy s velkým nasazením, hrálo se stále nahoru a dolů. Celých 18 minut se nedařilo vstřelit gól, až Smékal v 58. minutě dostal přihrávku od Kozáka mezi kruhy a poslal Krkonoše do vedení. Domácí si vzali oddechový čas, aby nepříznivý výsledek vyrovnal. V poslední minutě domácí odvolali gólmana, toho využil Janoušek a vstřelil gól do prázdné branky, tím upravil výsledek na 3:5.