HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 1:9

Junioři Hradce Králové si s Krkonošemi poradili

23.11.2014
Petr Srnský
Soupeř z Hradce Králové má pro letošní sezónu jednoznačný cíl - postup do Extraligy Juniorů. V průběhu sezóny ztratili hradečtí junioři pouze jeden bod, a to s celkem Tábora, kdy svěřenci trenéra Krátošky vyhráli až na nájezdy.
15.kolo, středa 12.11.2014, 18:00
1:9
HC Hradec Králové
Kořínek (40. Kozák) - Junek, Janata, Erban, Chleborád, Zákravský, Kadavý - Smékal, Tatar Jan, Vacek - Baudyš, Langpaul, Tatar Jakub - Marks, Stanev, Kerekanič
Veselý - Vladyka, Košař, Hercig, Gančarčík, Bezděk, Synek, Suda, Kastner, Jebavý, Pavlík, Miškař, Malinský, Bartoň, Michálek, Matějček, Uhlík, Dudák, Kratochvíla
Třetiny: 0:3, 0:5, 1:1  Branky a nahrávky: 48. Marks (Vacek) - 3. Dudák (Malinský), 6. Miškař (Dudák), 17. Bartoň (Suda), 22. Malinský (Suda), 31. Kastner (Bartoň), 37. Miškař (Malinský), 37. Michálek (Vladyka), 39. Malinský (Miškař), 49. Bartoň (Jebavý). Rozhodčí: Barek - Holeček - Pechánek. Vyloučení: 4 : 6, navíc Matějček (HK) 10 min. OT. Využití: 0 : 2. V oslabení: 0 : 1. Diváci: 55. Střely na branku: 19 : 30. Průběh utkání: 0 : 8, 1 : 8, 1 : 9.
Podle toho se odvíjel i tento duel, kdy od samého začátku hráči Hradce Králové nenechali nikoho na pochybách, kdo v tomto utkání je jednoznačným favoritem. Během první třetiny vstřelili tři branky, ve druhé přidali dalších pět a bylo jen otázkou času, zdali se jim podaří vstřelit pro krkonošské potupnou "desítku". Třetí třetina ovšem skončila 1 : 1, kdy čestný gól pro HC Krkonoše zaznamenal po přihrávce Vacka Marks a utkání tak skončilo "jen" 1 : 9.