HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 0:5

Juniorce se v baráži nedaří

16.12.2013
Po prohře na nájezdy v Havířově, přišla také porážka od Hradce,kterému tým juniorů nedal ani jeden gól.
4.kolo, sobota 14.12.2013, 16:00
0:5
HK Mountfield HK
Čáp, Exner - Havel, Kadavý, Souček, Janoušek, Kozák, Marks, Krsek, Srnský, Junek, Tatar, Smékal, Vacek, Kerekanič, Dufek, Urban
Veselý - Matějček, Ouzký, Bezděk, Rejl, Souček, Skála, Procházka, Nedvídek, Žemlička, Šeps, Kastner, Wolf, Tvrdík, Bartoň, Jebavý, Klemenc, Stoilskiy
Třetiny: 0:2,0:2,0:1  Branky a nahrávky:Wolf(Šeps), Žemlička(Procházka, Bartoň), Matějček(Nedvídek), Bartoň(Tvrdík, Jebavý), Procházka(Nedvídek) .
V první třetině ve 4. minutě se poprvé trefil za záda Čápa Wolf. V 16. minutě Žemlička trefil ze spozabranky beton gólmana, puk se odrazil rovnou do sítě Krkonoš a tím se náskok Hradce zvýšil na 0:2. Třetí gól trefil Matějček ve 24. minutě po přihrávce Nedvídka. Ve 31. minutě opět skóroval Hradec. Tvrdík přihrál Batroňovi a ten zavěsil 4. gól. Na pátý gól jsme nečekali až tak dlouho, v 53. minutě přihrál od modré Nedvídek na Procházku a ten už mohl potvrdit výhru Hradce. Krkonoše v tomto zápase bohužel nevstřelili žádnou branku, i když šancí měli několik.