HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Tábor 1:6

Juniorce se nedaří

05.11.2014
Hráči juniorky nezvládli ani zápas proti Táboru, nepodařilo se jim bodovat již počtvrté v řadě.
13.kolo, neděle 2.11.2014, 17:00
1:6
Tábor
Kořínek, Kozák D. – Chleborád, Zákravský, Mikulík, Janata, Junek, Kozák M., Kerekanič, Janoušek, Langpaul, Baudyš, Tatar, Háze, Marks, Patzelt, Krsek, Smékal, Vacek, Stanev, Kadavý
Kafka - Hájek, Šašek, Hlaváč, Novotný, Žilinčík, Hlaveš (21. Horák) - Březina, Pejša, Bílek (41. Roubíček) - Pastyřík (30. Veřtát), Pospíchal, Brož - Šafář, Nehoda, Blažek.
Třetiny: 1:2,0:1,0:3  Branky a nahrávky: 15. Stanev (Marks), 5. Nehoda, 9. Blažek, 34.Brož, 46. Šašek, 57. Bílek, 58. Šafář. Vyloučení:7:6, navíc hráč Pastyřík (TAB) trest 5+OK za faul kolenem a TH za nesportovní chování. Počet střel: 24:27
Silný soupeř z Tábora byl tentokráte hratelným soupeřem, navíc nám daroval dlouhou téměř 10-ti minutovou přesilovku, kterou nejenže nevyužijeme, ale sami se necháváme opět nesmyslně vylučovat. Nezvládnutá 3. třetina jen dovršila naše dlouhodobé trápení.