HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 6:1

Hradec překonal juniorku

20.11.2013
Junioři nenavázali na páteční domácí vítězství, v Hradce nechali soupeři všechny body.
14.kolo, neděle 17.11.2013,
HC Hradec Králové
6:1
Veselý - Půlpán, Klemenc, Skála, Stoilský, Bernart, Matějček, Bezděk, Souček, Kulhánek, Novotný, Suk, Procházka, Nedvídek, Žemlička, Šeps, Kastner, Wolf, Bartoň, Hlavatý, Jebavý, Ouzký, Tvrdík
Abrahám, Exner- Havel, Kadavý, Souček, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Augustín, Krsek, Plíšek
Třetiny: 3:1,2:0,1:0  Branky a nahrávky:Procházka(Bartoň, Suk), Kastner(Šeps, Wolf), Bartoň(Půlpán), Urban, Kastner(Šeps, Bezděk), Procházka(Bartoň), Bartoň(Klemenc, Jebavý) .
V 10. minutě padl první gól domácího týmu, kdy Procházka překonal poprvé Abraháma. O tři minuty později zvýšil na 2:0 Kastner. Třetí gól pro Hradec vstřelil Bartoň v 16. minutě. V 17. minutě dal Urban první gól Krkonoš. Do kabin chlapci šli za nepříznivého stavu 3:1.

Ve druhé třetině 25. minutě byl faulován Srnský, rozhodčí odpískal nájezd, Srnský bohužel neproměnil a tak stav zápasu zůstal nezměněn. V 27. minutě byl vyloučen Urban a toho domácí využili a zvýšili na 4:1. O minutu později byl vyloučen Janoušek a to Hradec opět potrestal a upevnil vedení na 5:1. V tomto okamžiku došlo ke střídání gólmanů a do branky nastoupil Exner. Druhou třetinu dochytal bez gólu. Ve třetí třetině padl jediný gól, který vstřelil Bartoň v 56 minutě. Krkonoše tím v Hradci prohráli 6:1.