HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 7:2

Havlíčkův Brod poražen juniorkou

02.12.2013
Domácí zápas juniorům vyšel a se soupeřem z Havlíčkova Brodu si poradili bez větších potíží. Základní část se krkonošským juniorům povedla.
18.kolo, neděle 1.12.2013, 13:00
7:2
Havlíčkův Brod
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Kozák, Souček, Tatar, Smékal, Marks, Kerekanič, Junek, Srnský, Vencl, Janoušek
Novák - Pecen, Motl, Kříž, Hlídek, Ludvík, Brebera, Jelínek, Skotar, Kittler, Hynek,Mozr
Třetiny: 3:2, 4:0, 0:0  Branky a nahrávky: Janoušek, Kadavý(Havel), Smékal(Kozák), Motl(Hynek), Ludvík(Brebera), Kerekanič(Vencl, Kozák), Kozák(Kerekanič, Vencl), Marks(Janoušek), Janoušek(Vencl)
Již ve 2. minutě dal Janoušek gól. O 5 minut později Havel přihrál na Kadavého a ten zvýšil na 2:0. Smékal ve 12. minutě posílil na 3:0. Soupeř se jen tak lehko nevzdal a poslední minuta patřila jemu. V 19:33 Motl využil přesilovou hru a snížil na 3:1. Sekundu před koncem třetiny Ludvík překonal Čápa a vstřelil druhý gól pro Havlíčkův Brod. Druhou třetinu ovládli Krkonoše, ve 25. minutě Kerekanič překonal Nováka a vylepšil výsledek na 4:2. To chlapce povzbudilo a o 4 minuty později se připojil Kozák a vsítil pátý gól Krkonoš. Ve 33. minutě Marks zvýšil na 6:2. Ještě v tu samou minutu vstřelil sedmý gól Janoušek. Třetí třetina se odehrála bez gólu a tak zápas skončil 7:2 pro Krkonoše.