HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havířov 0:4

Havířov si veze domů body

10.03.2014
Jana Poskerová
Na celek z Havířova nenašli krkonošští junioři recept, tak se jim v zápase nepodařilo ani skorovat.
18.kolo, neděle 9.3.2014, 13:00
HC Krkonoše
0:4
Havířov
Abrahám, Čáp - Kadavý, Krsek, Junek, Tatar, Dufek, Srnský, Urban, Kerekanič, Patzelt, Chleborád, Erban
Gabler- Tušner, Cháňa, Šmíd, Potočný, Staš, Gawlas, Caruk, Suchý, Křibík, Lenomar, Taras, Synek, Vyčesaný, Matějek, Diviš
Třetiny: 0:0, 0:1, 0:3  Branky a nahrávky: Suchý(Diviš, Vyčesaný), Suchý(Diviš, Turšner), Synek(Caruk), Matějek(Lenomar, Cháňa) .
Kouč povolal do tohoto zápasu 4 dorostence, aby doplnil tým a mohl se odehrát zápas. První třetinu odehráli bez gólu, i když soupeř měl jasnou střeleckou převahu. Ve druhé třetině dostali chlapci první gól až v poslední minutě. Ve třetí třetině Havířov dal dva góly jako přes kopírák. Suchý z rohu vystřelil a puk se od gólmana odrazil do branky. To samé o 2 minuty později udělal Synek a zvýšil na 0:3. V 56. minutě Matějček vstřelil čtvrtý gól přímo pod víko a tím ukončil zápas na 0:4.