HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Poruba - HC Krkonoše 9:0

Exhibice Poruby

09.12.2013
V exhibiční zápas Poruby se proměnilo utkání juniorů, kteří v prvním kole zápasů o postup do extraligy zajížděli na sever Moravy.
1.kolo, pátek 6.12.2013,
Poruba
9:0
Šrámek - Pobuta, Gola, Baca, Puškár, Schwarz, Brnčál, Rataj, Kotas, Maček, Mihal, Ryška, Holaň, Král, Havránek
Abrahám, Čáp, - Havel, Kadavý, Souček, Janoušek, Kozák, Marks, Krsek, Srnský, Junek, Tatar, Smékal, Vacek
Třetiny: 1:0, 4:0, 4:0  Branky a nahrávky:Brnčál(Král, Pobuta), Havránek(Gola, Schwarz), Schwarz(Gola), Holaň(Ryška), Brnčál(Král), Král(Brnčál, Pobuta), Holaň(Král, Brnčál), Maček(Rataj), Brnčál .
Už ve 2. minutě se trefil do branky Brnčál a tím Poruba vedla 1:0. V této třetině už žádný gól nepadl. Po první třetině jsme si mysleli, že výsledek 1:0 lehce obrátíme, ale opak se stal pravdou. Soupeř si s námi pohrával jako kočka s myší. Ve druhé třetině Poruba překonala Abraháma hned 4x a zvýšila skóre na 5:0. Třetí třetina byla stejně bezmocná jako ta předchozí. Poruba přidala ještě další 4 góly a tomu se nedalo ani odporovat. Tak není co k tomu dodat, možná jen gratulace soupeři k výsledku 9:0.