HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 11:3

Důslednost se vyplatila

25.02.2015
Jana Poskerová
Nedělní zápas sedmákům vyšel a to hlavně díky jejich střelecké důslednosti. Hosté z Jaroměře odjížděli s jedenácti brankovým přídělem.
11.kolo, neděle 22.2.2015,
HC Krkonoše
Jaroměř
Holubec, Borovski - Štembera, Šlaicher, Mlčák,Křížek, Nezbeda, Hynek, Kroh, Perička, Vognar, Henych, Bíman, Hamerský
Kušnír - Holenda, Chmelař, Klemprlík, Krištof, Matějka, Nymsa, Šebek, Šedivý, Šesták, Teuber
Třetiny: 3:0,4:1,4:2  Branky a nahrávky: Hynek 3x, Nezbeda 2x, Kroh 2x, Šlaicher, Perička, Vognar, Henych.
Po smolné sobotě si sedmáci udělali radost nedělním zápasem. Ačkoliv výsledek tak nevypadá, měl spoustu práce i krkonošský gólman, ale přesto až do 38. minuty držel čisté konto. Tentokrát domácí důsledně proměňovali své šance, což se samozřejmě ukázalo na konečném výsledku.