HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Písek - HC Krkonoše 3:1

Ani druhý zápas juniorům nevyšel, tentokrát prohráli na ledě Písku.
3:1
HC Krkonoše
Kolář - Šergl, Frühauf, Hřebíček, Šmíd, Koutenský, Kajtman - Horažďovský, Duchoň, Holub, Březina, Vlk, Volf, Skala, Rod, Flegl
Kořínek - Augustin, Chleborád, Erban, Smékal, Klust, Mikulík, Zákravský, Souček, Janata - Vacek, Kozák, Tatar , Stanev, Langpaul, Janoušek, Krsek, Kadavý, Háze, Černota, Baudy
Třetiny: 0:0, 0:1, 3:0  Branky a nahrávky: 27. Háze (Baudyš), 45. Duchoň (Holub), 54. Vlk (Březina), 60. Horažďovský Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku:37:24 .
V neděli se naši junioři vydali na dalekou cestu do jihočeského Písku s jasným cílem - pokusit se odčinit zbytečnou prohru z předchozího utkání. I tento soupeř byl nad naše síly. Díky dobrému výkonu našeho gólmana jsme dlouho drželi bezbrankový stav, když soupeř naši branku pravidelně zasypával střelami a my soupeře ohrozili jen sporadicky. Ve druhé třetině se hra opticky vyrovnala a ve 27. minutě zajistil Vojta Háze našim klukům vedení. To však bylo z naší strany vše. Následující třetí dějství po velmi matném výkonu přineslo opět zvrat v utkání ve prospěch našeho soupeře.