HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 3:2sn

Druhý bod se juniorce v nájezdech ukořistit nepodařilo

30.10.2012
Junioři v Kolíně odehráli kvalitní utkání, ze kterého vycházejí, alespoň s jedním bodem, za prohru v nájezdech.
11.kolo, neděle 28.10.2012, 18:00
Kolín
3:2sn
Moravec - Chaloupka, Chmelař, Fiala, Svoboda, Topol, Skála, Herwig, Vágner, Kočí, Semirád, Spitzer, Šifta, Lazar, Pospíšil, Kadlec, Jelínek, Nedbal
Veselý, Abrhám - Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Tatar, Janoušek, Kadavý, Lukášek, Vencl, Kocián, Gabriel
Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 1:0 SN  Branky a nahrávky: Lukášek(Srnský), Fiala(Šifta), Lukášek(Krsek, Srnský), Jelínek(Chmelař) SN: Kozák - 0, Janoušek - 1, Kocián - 0; Šifta - 0, Herwig - 1, Spitzer - 1
První třetina byla velice vyrovnaná. Ve druhé třetině se podařilo vstřelit první branku nám, ale soupeř do pěti minut odpověděl a skóre srovnal. To samé se opakovalo i ve třetí třetině a bohužel pro nás došlo na trestné střílení, které dopadlo ve prospěch Kolína.