HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jindr. Hradec 2:3

Druhá část soutěže juniorů

01.12.2014
Poslední listopadová neděle byla prvním zápasovým dnem druhé části soutěže juniorů. Na domácím ledě však soupeři krkonošští junioři podlehli.
2.kolo, neděle 30.11.2014, 13:45
2:3
Jindr. Hradec
Kořínek, Kadavý, Erban, Junek, Kozák, Klust, Zákravský, Souček, Janata, Patzelt, Marks, Stanev, Smékal, Tatar, Vacek, Baudyš, Langpaul, Háze, Janoušek, Chleborád, Mikulík
Pogl, Jón, Šanda, Kohůt, Kadlec, Janeček, Zettl, Koňařík, Košťál, Michal, Picka, Kundrát, Šesták, Motr, Bauer, Kubeš, Přibyl
Třetiny: 2:1,0:1,0:1  Branky a nahrávky: 3.Háze,(Baudyš), 6.Háze,(Klust) - 16.Jon(Košťál), 24.Jon(Michal), 54.Šesták(Kundrát,Jon) .
Začátek utkání bylo jako v posledním utkání v naší režii, v šesté minutě jsme už vedli 2:0, to nás trošku ukolíbalo. Nicméně musíme konstatovat, že soupeř byl hratelný, ale bohužel dva góly je málo. Spoustu vyložených golových šancí jsme spálili, pak stačili tři chyby a soupeři jsme darovali tři body. Musíme hodně zapracovat na koncovce, jinak těžko budeme sbírat body.