HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jablonec n. N. - HC Krkonoše 2:2

Dorostenci v dohrávce s Jabloncem podruhé v sezóně ztratili body

11.03.2013
Krkonoše vedli po první třetině 2:0. Domácí ale dokázali dokonce třetí části utkání srovnat a radují se tak z velice cenného bodu.
23.kolo, neděle 17.2.2013,
Jablonec n. N.
2:2
Krejbich (Musílek) - Vodseďálek, Novotný, Košek, Opočenský, Glos, Nájemník, Kubíny, Myšák, Šimůnek Ji., Šimůnek Ja., Sýkora, Švík, Zeman, Cyprián, Véle
Hlubuček, (Sobotka) - Mikulík, Junek, Mazač, Janata, Kynčl, Moník J., Špetla - Chleborád, Stanev, Kerekanič - Tatar, Exner, Patzelt - Rychlovský, Sedláček, Moník F. - Hlaváč
Třetiny: 0:2, 1:0, 1:0  Branky a nahrávky: 35. Véle (Kubíny, Glos), 46. Véle (Kubíny) - 11. Stanev (Chleborád), 18. Tatar (Patzelt). Vyloučení: 4:4 navíc Moník F. (Krkonoše) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 32.
V letošním pátém společném utkání jsme se v první třetině ujali dvoubrankového vedení a vypadalo to, že budeme bodovat naplno. Bohužel v dalších třetinách jsme již žádnou další branku nepřidali, naopak soupeři se v každé podařilo vstřelit po jedné, a tak jsme si nakonec za remízu 2:2 body rozdělili.