HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nový Bydžov 11:3

Dorostenci rozstříleli tým Nového Bydžova

20.11.2012
Tomáš Pavlík
V utkání vládli jasně domácí hokejisté. Padlo celkem 14 branek, 11 z nich do hostující branky, a tak v Krkonoších zůstávají tři body za výhru 11:3.
7.kolo, pátek 16.11.2012,
HC Krkonoše
11:3
Nový Bydžov
Hlubuček, Frýbová - Janata, Mikulík, Jeřábek, Chleborád, Špetla, Mazač - Háze, Sedláček, Lamač - Tatar, Exner, Patzelt - Věříš, Hlaváč
Pařenica (48. Obr) - Fiala, Doskočil, Hrubý, Škutléty, Čerych, Hanus, Postolka, Slováček, Pumr, Miškař, Trejbal, Kolman, Moučka
Třetiny: 3:1, 2:0, 6:2  Branky a nahrávky: 2. Exner, 8. Háze (Lamač), 14. Háze (Lamač), 27. Tatar (Exner), 39. Chleborád (Tatar), 46. Chleborád (Tatar), 49. Tatar (Chleborád), 55. Chleborád (Sedláček), 56. Exner (Tatar), 57. Tatar (Exner), 60. Sedláček (Lamač) - 15. Hanus (Fiala), 57. Miškař (Trejbal), 59. Miškař (Doskočil) Rozhodčí: . Vyloučení: 2:3, navíc Háze (Krkonoše) 10 min., OT. Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 35
Utkání se začalo vyvíjet podle představ trenérů až v posledních pěti minutách, kdy se nám podařilo vstřelit čtyři branky. Soupeř tak odjel domů "pouze" s nadílkou Utkání se začalo vyvíjet podle představ trenérů až v posledních pěti minutách, kdy se nám podařilo vstřelit čtyři branky. Soupeř tak odjel domů "pouze" s nadílkou jedenácti gólů. Hattrick si v utkání připsali Chleborád a Tatar, který navíc přidal i tři asistence. jedenácti gólů. Hattrick si v utkání připsali Chleborád a Tatar, který navíc přidal i tři asistence.