HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město nad Metují 4:3

Dorostenci porazili Spartak 4:3

02.12.2012
Kluci z dorostu přivítali Nové Město. V utkání byli jasně lepší, ovšem nedokázali to vyjádřit brankově. Nakonec ale byli šťastnější a tři body zůstávají v Krkonoších.
10.kolo, pátek 30.11.2012,
4:3
Nové Město nad Metují
Frýbová, (30.Vomáčka) - Janata, Mikulík, Špetla, Chleborád, Junek, Moník J. - Háze, Sedláček, Patzelt - Tatar, Exner, Moník F. - Lamač, Rychlovský, Hlaváč
Lukáš - Kubasa, Cohorna, Kania, Kroupa, Mervart, Novák, Strnad, Všetečka, Šimůnek, Hertlík, Majer
Třetiny: 1:2, 1:1, 2:0  Branky a nahrávky: 15. Mikulík (Špetla), 40. Chleborád (Sedláček), 43. Exner (Tatar, Chleborád), 57. Chleborád (Junek, Háze) - 16. Všetečka (Kubasa), 18. Strnad (Všetečka, Šimůnek), 35. Všetečka (Hertlík) Vyloučení: 3:5, navíc Šimůnek (Nové Město) 10 min. OT + OK, Hertlík (Nové Město) OK Využití: 0:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 35
Co je platné, že v soupeřově obranné třetině hrajeme po celé utkání bago, když hokej se hraje na góly.. Po celou dobu utkání jsme byli jasně lepší. Soupeř, který přijel s jedenácti hráči do pole, po celý zápas pečlivě bránil a vyrážel do rychlých brejků z nichž se mu podařilo třikrát skórovat. Vítězný gól vstřelil až v čase 56:07 Michal Chleborád. Pak ještě zachránil domácí od blamáže bravurním zákrokem Tomáš Vomáčka. Hosté konec zápasu neunesli, a tak si kromě porážky odnášejí ze zápasu i dva vyšší tresty.