HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Opočno 12:2

Dorostenci nastříleli Opočnu 12 branek

05.03.2013
Tomáš Pavlík
Opočno je jediným týmem, jenž letos dokázal porazit Krkonoše v kategorii dorostu. V těch další duelech se už ale vždy radovali krkonošští a jinak tomu nebylo ani tentokrát.
27.kolo, neděle 3.3.2013,
HC Krkonoše
12:2
Opočno
Hlubuček (41. Sobotka) - Mikulík, Mazač, Erban, Chleborád - Patzelt, Háze, Tatar - Hlaváč, Stanev, Kerekanič
Jedlinský (35. Mičian) - Steklík, Suchánek, Rejchrt, Macek, Smola, Vašata, Šanovec, Mervart, Jirka, Krulich, Mňuk, Franc
Třetiny: 5:1, 5:0, 2:1  Branky a nahrávky: 6. Chleborád (Kerekanič), 7. Kerekanič (Háze), 10. Hlaváč (Háze, Chleborád), 12. Háze (Patzelt), 19. Hlaváč (Stanev, Kerekanič), 32. Chleborád (Tatar), 33. Kerekanič (Stanev, Tatar), 35. Stanev (Kerekanič), 38. Háze ( Mikulík), 39. Chleborád (Háze, Kerekanič), 45. Stanev (Erban), 52. Mazač (Stanev) - 9. Vašata (Smola), 50. Steklík (Mervart). Rozhodčí: Zeman, Krulich, Mertlík. Vyloučení: 2:5, navíc Tatar (Krkonoše) 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 35.
Díky souběžně hranému utkání mladšího dorostu v Liberci jsme k tomuto utkání nastoupili pouze na dvě pětky. Obavy, že by snad tato skutečnost mohla nějak ovlivnit očekávaný vývoj utkání se rozplynuly v desáté minutě, kdy Hlaváč zvyšoval již na 3:0 pro domácí. Skóre se nakonec zastavilo na konečných 12:2 a díky tomuto vítězství jsme si s předstihem zajistili titul přeborníka Královéhradeckého kraje. Poslední dvě kola tak již nemohou ohrozit naše postavení v tabulce.