HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebechovice - HC Krkonoše 0:12

Dorost zase vyhrál a v sezoně je stále neporažen

04.11.2012
Dorostenci i nadále drží vítěznou sérii. V Třebechovicích sice nastoupili s pozměněným kádrem, než v zápase s Náchodem, utkání, ale v pohodě dovedli do vítězného konce a mohou se radovat z výhry.
5.kolo, neděle 4.11.2012,
Třebechovice
0:12
Petrů - Budínský, Dostál, Hašek, Kopecký L., Kopecký T., Kubec, Lochman, Merka, Sajdl, Studnička, Vaniš D., Vaniš P.
Sobotka, Vomáčka - Junek, Chlouda, Mazač, Mikulík - Patzelt, Stanev, Kerekanič - Erban, Chleborád, Hlaváč - Rychlovský, Moník F., Černý
Třetiny: 0:3, 0:1, 0:8  Branky a nahrávky: 6. Chleborád (Junek), 7. Junek (Kerekanič), 14. Černý (Rychlovský), 32. Stanev (Mazač), 45. Stanev (Patzelt), 46. Hlaváč (Mazač), 49. Junek (Chleborád), 54. Patzelt (Kerekanič), 55. Kerekanič (Patzelt), 58. Stanev (Patzelt), 58. Junek, 60. Junek (Patzelt) Vyloučení: 3:1 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 50
I když s úplně jiným týmem (z pátečního utkání nastoupili v sobotu pouze tři hráči), ale s podobným vývojem se odehrálo utkání v Třebechovicích. V prvních dvou třetinách jsme se nedokázali prosadit přes zataženou obranu domácích. Zápas opět odehraný na polovině soupeře, kdy jsme polovinu branek nastříleli až v posledních dvanácti minutách. Soupeř naše gólmany prověřil jen sporadicky, a tak se oba dělí o další vychytanou nulu.